Kontakt

Dział Handlowy i Serwis
Monika Woźniak – Dyrektor Handlowy

+48 22 569 52 50
+48 605 254 520
m.wozniak@uniscale.pl

Menadżer Projektów
Magdalena Kander

+48 22 569 52 50
+48 605 621 961
m.kander@uniscale.pl

Urządzenia do przetwórstwa mięsa
Daniel Momot – Przedstawiciel Handlowy

+48 22 569 52 50
+48 882 011 163
d.momot@uniscale.pl

Windykacja
Aleksandra Oręziak

+48 22 569 52 50
+48 532 140 961
a.oreziak@uniscale.pl

Pieczywo i urządzenia do piekarni
Oskar Buller – Przedstawiciel Handlowy

+48 22 569 52 50
+48 882 081 473
o.buller@uniscale.pl

Sklepy internetowe i nowe media
Marek Rokita – Specjalista ds. sprzedaży

+48 22 569 52 50
+48 532 755 156
m.rokita@uniscale.pl

Opakowania i chemia
Agnieszka Lewkowicz – Specjalista ds. sprzedaży

+48 22 569 52 50
+48 728 346 256
a.lewkowicz@uniscale.pl

Centrum Zgłoszeń Serwisowych
Uniserwis

tel:  +48 22 569 52 82
fax: +48 22 569 52 83
serwis@uniscale.pl

Materiały eksploatacyjne
Kamila Borkowska – Specjalista ds. sprzedaży

+48 22 569 52 50
+48 882 011 168
k.borkowska@uniscale.pl

Koordynator Serwisu, region północ-wschód
Ewelina Cieślak

+48 22 569 52 82
+48 784 955 246
serwis@uniscale.pl

Koordynator Serwisu, region zachód-południe
Paulina Miszczak

+48 22 569 52 82
+48 662 078 000
serwis@uniscale.pl

Formularz kontaktowy